O mně

„Rozhodla jsem se vzít své zdraví do vlastních rukou a přijmout za něj a za sebe plnou zodpovědnost.“

Udělej to i ty.

Můj příběh

Ahoj kamarádi!

Mám pro vás jeden úžasný příběh, který vám ukáže, jak moc může být život překvapivý a jak se dají překonat i zdánlivě nepřekonatelné překážky.

Víte, stres a hektický životní styl jsou dneska na denním pořádku a bohužel nás často dovedou až na pokraj zdravotních problémů a psychických potíží. Ano, i já jsem se ocitla v této nezáviděníhodné situaci, kdy mi bylo diagnostikováno autoimunitní onemocnění a já si uvědomila, že je čas něco změnit.

Povím vám jedno tajemství:

„Jsem žena, silná žena, silná jako kdokoliv jiný na světě.“

A právě tato myšlenka mě nakopla k tomu, abych vzala své zdraví do vlastních rukou a přijala za něj plnou zodpovědnost.

I když lékaři nebrali vážně vliv stravy a emocí na mé zdraví, já jsem věděla, že právě tady je klíč k úspěchu a k tomu, abych žila podle svých představ, ne podle prognóz. Jídlo, vaření a tvoření se staly mou záchranou a vášní, která mi pomohla lépe se cítit.

Díky tomu, jak jsem se začala věnovat svému tělu a mysli, jsem si uvědomila sílu, kterou mám. Najednou mi vše dávalo smysl. Nemoc už nebyla nepřítel, ale spíše průvodce na cestě k mému lepšímu já a k uzdravení.

 

"Nepomůže mi nikdo jiný než já sama. Všechno je v mých rukou."

Naučila jsem se vnímat sama sebe a teď jsem připravená pomáhat i druhým. Získala jsem znalosti o zdravém stravování, práci s emocemi a splnila jsem si svůj sen – pochopila jsem, že svou přítomností na tomto světě mohu obohacovat životy druhých lidí. To je můj směr a poslání.

Tak co vy na to? Myslím, že je to docela inspirativní příběh, že? Ať už se potýkáte s čímkoliv, nezapomeňte, že máte sílu změnit svůj život k lepšímu!

Moje specializace

Vegan / Vegetarián

Potravinové intolerance

Dětská výživa

Výživa pro těhotné a kojící

Redukce váhy

Suplementace

Bachovy květové esence

Jídelníček a poradenství dle profese s ohledem na zdravotní stav a emočního rozpoložení