Webináře o výživě

1.099

Nebojte se ,,jídlovědy“


3 DENNÍ WEBINÁŘE O VÝŽIVĚ

Za 3 hodiny se dozvíš:

  • Jaký dopad má moderní stravování na naše zdraví

  • Jakou roli v našem těle hraje střevo a jak o něj pečovat

  • Jak se vyživovat v případě psychické zátěže 

 

Strava, výživa –jedno z nejdiskutovanějších témat dnešní doby.


Pomáhá? Nepomáhá? Způsobuje nemoci? Nezpůsobuje? Mohu si dát kousek svého oblíbeného dortu?

Má strava vliv na moje zdraví? A pokud ano, tak jak velký může mít dopad?


,,Necítím se fajn, intuice mi říká, změň svůj způsob stravování, ale vždyť je to tak hrozně složité – nevyznám se v těch informacích, nevím co je pro mě dobré – nemám na to čas nebo nemám peníze utrácet za  jídlo. Jak si mohu pomocí stravy zmírnit příznaky a mít zase sílu?

 

Rozumím, může se to zdát složité, ale zapamatuj si:

  1. To, co jíš, ovlivňuje tvůj vzhled, tvou energii a pohodlí a – především – tvé zdraví. Něco od svého těla požaduješ, je tedy potřeba mu to i náležitě vrátit.
  2. Dva lidé ze tří mají nadváhu nebo obezitu. Každý druhý trpí depresemi či úzkostmi. Cukrovka a další autoimunitní nemoci jsou na vzestupu. Srdeční infarkty, mrtvice a rakovina jsou zoufale běžné.
  3. Dobré jídlo není trest, ale příležitost. Pokud víte, proč je to důležité a co dělat, bude to pro vás příjemné a uspokojující. A pokud si zavedete celkový vzorec zdravé výživy, budete mít dostatek prostoru pro vychutnání dobrot, na kterých vám záleží nejvíce.

Kterým tématům se budeme věnovat?

1. den –  Moderní stravování a dopady na naše zdraví a jídlo a emoce

2. den –  Střevo jako náš druhý mozek 

3. Výživa pro psychicky pracující 

Kdo Tě 3 denní masterclass provede?

Jmenuji se Míša Skibová, jsem výživový poradce, ale především jsem milovnicí a věčnou studentkou výživy.

Ale ani u mě to tak vždy nebylo. Zdravou stravu a pohyb jsem měla ráda vždy, ale nevěděla jsem co je pro mě dobré, znala jsem pouze povrchní informace. Neznala jsem souvislosti.

Přes deset let se věnuji práci s lidmi, bývaly doby, kdy to pro mě jako pro maminku malého chlapečka a zodpovědnou osobu za zaměstnance, nebylo vždy jednoduché. Nevěděla jsem, jak důležité je mít sebe na prvním místě, abych se mohla starat s láskou o druhé. A pak to přišlo.

Onemocněla jsem. Závažně. Autoimunitním onemocněním.

Když jsem se před dvěma lety ptala v nemocnici, co mohu udělat pro své zdraví – odpověděli, že nic. Musím brát léky do konce života a budeme se jen modlit, aby ke zhoršování mého stavu docházelo co nejpomaleji.

A takhle teda ne. Převzala jsem zodpovědnost za své zdraví a za svůj život. Zkoušela jsem, testovala, změnila jsem vnitřně vše, co se dalo, studovala a věřila, že není pouze jedna možnost.

Dnes neberu léky – jediným lékem je mi jídlo, moje práce, rodina – můj život.

Chci, abyste věděli, že vše je možné. A může se to dít právě pomocí stravy.